तिप्लिङ न्यूज || मिति २०८० भदौं २६ गते ,काठमाण्डौं

लामो समयदेखी प्रदर्शनको पर्खाइमा रहेको तामाङ कथानक चलचित्र ङिङ्जे यहि असोज गते राष्ट्रिय नाचघर जमलमा विशेषप्रदर्शन हुने भएको |

डम्फु मिडियाको ब्यानरमा बनेको चलचित्र ङिङ्जे अमिर दोङले निर्देशन गरेको हो | तामाङ भाषाको चलचित्रङिङ्जे” एक विशुद्धसामाजिक एवम् पारिवारीक चलचित्र रहेको निर्माण पक्षले जनाएको रितुराज पाख्रिनको कथा तथा पटकथा रहेको चलचित्रालाई बिक्रम मोक्तानले खिचेका हुन भने त्रिलोक लामाले रंग संयोजन गरेको |

तामाङ कथानक चलचित्र डिङ्जेको अफिसियल ट्रेलर चलचित्र भित्र समावेश गरिएका वटा गीतको भिडियो समेत सार्वजनिक गरिसकेको

विशेष गरि तामाङ भाषा, धर्म, सस्कार, सस्कृति प्रति बढी प्राथमिक्ता दिएर निर्माण गरेको चलचित्र ङिङ्जे असोज गते राष्ट्रिय नाच घर जमलमा प्रदर्शन हुने भयको                                                  

धेरै समय पछि राम्रो तामाङ चलचित्र बनेको दाबि गर्दै सबै तामाङ दाजु भाइ दिदि बहिनि आमा बुबा सम्पुर्ण दर्शकहरुमा चलचित्र हेरिदिन निर्माण पक्षले अनुरोध समेत गरेको |

Tamang Movie Trailer Ngingje