काठमाडौंको जमल स्थित राष्ट्रिय नाचघर मा शनिवार आयोजित प्रतियोगितामा अन्य प्रतिस्पर्धीलाई उछिन्दै उनीहरुले सो ताज पहिरिएका हुन । विधागत तर्फ भने Miss Grace Nepal तर्फका बिजेता सुश्री रीतु कार्की ले Ms Rampwalk र Ms Best Figure को अवार्ड आफ्नो हातमा पार्दा Ms Grace SEE तर्फकी बिजेता सुश्री चोनिफाई तामाग्ङ ले Ms Bubbly र Ms Athletic को अवार्ड समेत हात पारिन । उक्त प्रतियोगिता को 1st Runner up हुन सफल सुश्री मनीसा लामिक्षाने ले Ms Creative र Ms Multimedia को अवार्ड हात पारिन. त्यस्तै सुश्री स्वस्तिका सिग्देल ले 2nd Runner up को उपाधि संगै विधागत तर्फको मिस Punctuality , Most Popular र Viewers Choice को अवार्ड जितिन । Brand Ambassador ko ताज सगं-सगैं सुश्री प्रशुना भुजेल ले Ms Talent र Ms Style Diva को अवार्ड जितिन । Face of Grace समेत भएकि सुश्री अनुपा हमाल ठकुरी ले भने Ms Cupid Photogenic र Ms Glamorous Look अवार्ड जित्न सफल भईन् ।
समाजसेवी तथा ग्रेस ईभेन्ट का महा-सचिव श्री पवन कोईराला , फेसन प्रशिक्षक सुश्री जेनी लगुन तथा व्यावसायिक श्रिङ्गारकर्ता श्री टेक राज पाण्डे ज्यु हरुले निर्णायक को भुमिका निर्वाह गरेका थिए । प्रमुख अतिथि नेपाल स्काउटका निर्देशक श्री राम प्रसाद भट्टराई तथा विशिष्ट अतिथि मा चौतारा सागांचोक गढि नगरपालिका का उप-मेयर सुश्री सीता थापा ज्यु हरुको आतिथ्य मा सम्पन्न भएको थियो।
कार्यक्रम को प्रायोजन Suit Mala , Pre Destiny Education Consultancy , Sukute Adventure Resort , Rafting Star , Cupid Photo Studio , Projectile Creation , The Shot Station , Thug Life Nepal , Furlima Foundation , Dyamocks Nepal र The Everest Flower House का साथै अन्य बिभिन्न कम्पनि हरुले गरेका थिए। प्रतियोगितामा श्री शर्मा जि , सुश्री सीमा बिष्ट, सुश्री शेव्ता मल्ल ठकुरी , श्री बसन्त रुपाखेती , श्री रवि लामा, श्री नारायण बहादुर थापा, सुश्री सुश्मिता श्रेष्ठ , श्री सेरप शेर्पा, श्री प्रनिश मान सिंह अघिकारी , सुश्री युशा मगर, सुश्री मुस्कान नेवार , सुश्री जेनिका धिमाल अतिथिका रुपमा रहेका थिए ।
कलाकारहरु श्री सपन श्रेष्ठ, श्री प्रिन्स राज, श्री बिज्जु लिम्बु, सुश्री मायुल दुलाल तथा सुश्री बर्षा अघिकारी हरुको गायन तथा नृत्य को बेजोड प्रस्तुतिले कार्यक्रमको रौनक अझ बढेको थियो | प्रतिस्पर्धामा भाग लिनु पूर्व प्रतियोगीहरुलाई कोरियोग्राफर श्री सुशान्त काजी श्रेष्ठले करिव तिस दिन तालिम दिई आफ्नै कोरियोग्राफीमा र्याम्पमा उतारेका थिए , भने श्री दिवस राज भट्टराई र सुश्री ऋितिका शाहले कार्यक्रम ब्यवस्थापकको जिम्मेवारी निभाएका थिए ।
आयोजक तर्फ ग्रेस ईभेन्ट का अघ्यक्ष श्री शिसिर तण्डन, संचालक समितिका श्री बिन्द्र प्रजापति, बाग्मती प्रदेश संयोजक श्री धर्म राज पनेरु , क्रियात्मक प्रमुख श्री सौरभ मल्ल ठकुरी, तथा श्री अनिस कार्की, सुश्री सरला राई, सुश्री प्रिती तामाङ को उपस्थिति रहेको थियो। श्री रोविन तामाङ तथा सुश्री सुदीक्क्षा तामाङ द्वारा उध्घोषित सो कार्यक्रम व्यवस्थापनको जिम्मेवारी भने ग्रेस ईभेन्टका सिईओ श्री सुरज थापाले गरेका थिए । उपाधिसँगै विजेताले विभिन्न गिफ्ट ह्याम्पर समेत प्राप्त गरे भने उपाधि विजेताहरुलाई कार्यक्रमका विशिष्ठ अतिथि , निर्णायक, आयोजक संस्थाका प्रमुख एवम अतिथिहरुले पुरस्कृत गरेका थिए ।
कार्यक्रमको उद्धघाटन गर्दै प्रमुख अतिथि श्री राम प्रसाद भट्टराई ले यस्ता सौन्दर्य प्रतियोगिताले प्रतियोगीहरुको क्षमता अभिवृद्धिमा सहयोग पुर्याउने धारणा ब्यक्त गर्दै भोलीका देशका कर्णधारलाई प्रोत्साहन मिल्ने खालका यस्ता कार्यक्रमहरुमा सरिक गराउन अभिभावकहरुलाई आग्रह समेत गरे । त्यस्तै, आयोजक संस्थाका तर्फ बाट सिईओ श्री सुरज थापा ज्युले प्रतियोगीहरुको क्षमता र गुणको अभिवृद्धि गरी प्रतिष्पर्धी बनाई मनको सुन्दरतालाई प्रष्फुटन गर्न यस्ता खाले कार्यक्रमले मद्दत गर्ने बताए ।
https://www.youtube.com/watch?v=LERPq-IVnlY