तिप्लिङ न्यूज,

मिति २०७५ भदौ २७ काठमाडौं 

दोलखाको च्याङबा र रसुवाको मैच्याङ बिचको माया प्रेम र ठटौलि गित कुख्रा त चर्नेले युटुबमा चर्चा कमाई रहेको छ । गायक चन्द्र वीर तामाङ र गायिका ईन्दिरा गोलेको सुमधुर आवाजमा तयार भयको गित चन्द्रबिर तामाङलेनै लेखेका हुन ।

दोलखाको मेलुङ र रसुवाको गोल्जुङ गाउको च्याङबा र मैच्याङको रुपमा कलाकार आस्मान लोप्चन , पुसन लामा र निरज लामा ,एन्जिला वाईबालाई देख्न सकिन्छ । बुद्ध लामा तितुङको निर्देशनमा तयार भयको भिडियोलाई दिपक तामाङले सम्पादन गरेको हो।

नाचौ नाचौ लाग्ने तामाङ सेलोको भिडियोमा दमधार नृत्य प्रस्तुत गरियको छ । चन्द्रबिर तामाङ गायक मात्र नभई एक युवा समाज सेवि पनि हुन । निरोज लामाको संगित एवम संगित संयोजन रहेको गितको भिडियो भने दिप्सन डङ्गोलले खिचेका हुन ।

भिडियो

चन्द्रबिर तामाङको पहिलो तामाङ सेलो कुख्रा त चर्ने युटुबमा चर्चा कमाउदै ।

दोलखाको च्याङबा र रसुवाको मैच्याङ बिचको माया प्रेम र ठटौलि गित कुख्रा त चर्नेले युटुबमा चर्चा कमाई रहेको छ ।

गायक चन्द्र वीर तामाङ र गायिका ईन्दिरा गोलेको सुमधुर आवाजमा तयार भयको गित चन्द्रबिर तामाङलेनै लेखेका हुन ।

दोलखाको मेलुङ र रसुवाको गोल्जुङ गाउको च्याङबा र मैच्याङको रुपमा कलाकार आस्मान लोप्चन , पुसन लामा र निरज लामा ,एन्जिला वाईबालाई देख्न सकिन्छ ।

बुद्ध लामा तितुङको निर्देशनमा तयार भयको भिडियोलाई दिपक तामाङले सम्पादन गरेको हो।

नाचौ नाचौ लाग्ने तामाङ सेलोको भिडियोमा दमधार नृत्य प्रस्तुत गरियको छ । चन्द्रबिर तामाङ गायक मात्र नभई एक युवा समाज सेवि पनि हुन । निरोज लामाको संगित एवम संगित संयोजन रहेको गितको भिडियो भने दिप्सन डङ्गोलले खिचेका हुन

भिडियो